Vandaag een zeedag
Ik heb over zo’n captainsborrel nog een mooi verhaal van een reis in 1986. Dat ga ik nog wel eens publiceren.
Op de foto met de Captain
Daarna was er champagne en een hapje, werd de crew voorgesteld en dat was het eigenlijk wel. Aansluitend was het Captainsdinner. We zaten met twee dames uit Birmingham aan de tafel. Die hadden best veel commentaar op alles en wij hebben er maar om gelachen. Het eten was gewoon goed. In de logistiek was inderdaad wat te verbeteren. Na het eten lekker op het balkon gaan zitten met mijn luisterboek. De zee is ruwer dan de vorige dagen maar ik heb er geen last van. De snelheid is bijna 50 km en de temperatuur is heerlijk.
Wauw leuke foto?Enne staat je goed hoor. Als ik mijn ogen sluit, zit ik ook even op jullie balkonnetje?je verteld het weer top?Have fun, ik wacht op vervolg ?
Wat een feest allemaal! Leuk kapsel… en dat zebravestje heb ik ook denk ik ?!
Mooie tuin en leuk die hagedisjes! Goede kapper, jullie zien er goed uit, geniet fijn verder!!
Je haar zit geweldig!
Ik hoop dat dat misselijke virus jullie niet kan tegenhouden om aan de wal alles te bekijken, wat immers jullie doel was.
Hartelijke groetjes
Houden zo je haar. 10 jr jonger!
Ik kan me voorstellen dat je graag mooi wilde zijn bij het captains diner, maar geef mij die woeste bos maar……