Sport- en Spelartikelen

Golfballetjes

 

Tennisbal. Foto ter beschikking gesteld door Michael van der Heijden

Schaakspel vermoedelijk de jaren ’30. Foto’s zijn ter beschikking gesteld door Christine Koning-Zwaving. De info is van Willem van der Kraats.

Dit spel is duidelijk, aan het KLM-kroontje te zien, uit de jaren dertig. Toen was er nog geen inflight magazine, geen inflight entertainment en was men aangewezen op kranten en wellicht dit schaakspel en andere board spellen. Formaat en gewicht compact omdat het al een tour was om een kist, wat betreft startgewicht, de lucht in te krijgen omdat de zuiger motoren toen nog niet zo veel vermogen hadden; dus alles moest licht zijn en de pax mocht maar beperkt bagage mee in een standaard KLM koffer.

 

Doos met spel kaarten

Etui met kaarten. Foto’s ter beschikking gesteld door Michael van der Heijden

spel zeeslag met potlood

KLM gezelschapsspel en KLM-geld foto’s ter beschikking gesteld door Marcel Damen

Author

Van jongs af aan heeft reizen me gefascineerd. Was toen niet in de gelegenheid om dat te verwezenlijken maar haal nu dubbel en dwars de achterstand in. Geniet met volle teugen van al die mooie plekken op deze wereld en niet te vergeten van de veelzijdigheid van zijn bewoners. Probeer zoveel mogelijk uit het leven te halen want de eeuwigheid is me nooit beloofd.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *